Dominika i Maria poznały się 10 lat temu. Wówczas, Maria podjęła zatrudnienie jako opiekun indywidualny nad roczną córeczką Dominiki, a 2 lata później także nad jej synkiem. W ten sposób połączyła je pasja kreowania świata dzieci, organizowania im wspaniałej i mądrej zabawy, dostarczania wiedzy i sprawowania opieki. Swój zapał przełożyły na stworzenie miejsca idealnego dla maluszków - wymarzonej placówki żłobka.

KADRA

Maria Andrzejkiewicz – Dyrektorka placówek i założycielka JUPI, opiekun grupy żłobkowej i główny technolog żywienia w naszych placówkach. Absolwentka SGGW w Warszawie wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji. Zawodowy opiekun: 10 lat doświadczenia z maluchami w wieku 0 – 8 lat. Prywatnie posiada trójkę rodzeństwa. Absolwentka kursu żłobkowego. Posiada certyfikat pierwszej pomocy przedmedycznej dla dzieci i niemowląt.

Dominika Derżecka-Szczepańska – zastępca Dyrektora placówek i założycielka JUPI, organizatorka zajęć sportowych w naszej placówce. Absolwentka AWF Wrocław i ASP Wrocław, promotorka kultury fizycznej wśród dzieci. Prywatnie mama dwójki urwisów: Marinki i Tytuska. W ramach studiów na AWF odbyła kurs pedagogiczny. Posiada certyfikat pierwszej pomocy przedmedycznej dla dzieci i niemowląt, a także certyfikat FCE, uprawniający do nauki języka angielskiego.

Katarzyna Kalińska – kierowniczka i opiekunka w żłobku przy ul. Magazynowej 13, doświadczony opiekun dzieci, w naszej placówce jest niemal od samego początku czyli 6 lat. Sprawuje opiekę nad starszą grupą żłobkową, Ciocia Kasia to także nauczyciel tańca dla naszych maluchów. Absolwentka SGGW w Warszawie ze specjalizację Dietetyka. Dba także o zachowanie jakości w naszej kuchni. Wieloletnia Członkini Zespołu Pieśni i Tańca Politechniki Warszawskiej. Promotorka folkloru. Posiada certyfikat pierwszej pomocy przedmedycznej dla dzieci i niemowląt.

Julia Śliwińska - studentka studiów zaocznych na kierunku pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej w Wyższej Szkole Pedagogiczna im. Janusza Korczaka w Warszawie, doświadczony wychowawca kolonijny, opiekunka indywidualna i instruktorka pływania! Ciocię Julię pasjonują książki i dalekie podróże. Opiekun w żłobku przy ul. Magazynowe 13 i ul. Bobrowieckiej 1B.

Małgorzata Sowińska - studentka pedagogiki na Akademii Pedagogiki Specjalnej. Posiada doświadczenie w opiece indywidualnej, od 2 lat pracuje jako opiekun w naszych placówkach. Praca z maluchami sprawia jej ogromną radość. Cieszy ją wspólne odkrywanie z nimi tego co nowe i nieznane. Jest osobą empatyczną i pozytywnie nastawioną na każdy nowy dzień. Posiada certyfikat pierwszej pomocy dla dzieci i niemowląt. Poza pracą interesuje się podróżami.

Elżbieta Chruszczyńska - ciocio-babcia od zadań specjalnych, swoją pomocą wspiera nasze jupikowe Ciocie, a przede wszystkim doskonale gotuje w placówka przy ul. Magazynowej 13. Ciepła i pogodna osoba, kochająca dzieci, zawsze chętna do przytulenia każdego JUPIKa, co nasze smyki chętnie wykorzystują 🙂 Wiele lat pracowała w rachunkowości teraz spełnia swoją drugą pasję którą jest opieka nad dziećmi. Współpracuje z nami od dwóch lat, prywatnie babcia czwórki wnucząt, a ciocię Marysię i Kasię zna od maleńkości...

Joanna Brzozowska –absolwentka APS w Warszawie na wydziale wychowania wczesnoszkolnego i przedszkolnego. Ekspert od zajęć plastycznych dla maluchów! Mama 3 chłopców: Tomeczka, Józka i Stasia. Wspiera nas merytorycznie w przedszkolu, okazjonalnie sprawuje w nim opiekę nad naszymi JUPIkami. Posiada certyfikat pierwszej pomocy przedmedycznej dla dzieci i niemowląt.

Martyna Musiałowska – opiekunka w placówce przy ul. Magazynowej 13, doświadczona opiekunka żłobkowa. posiada kurs opiekuna żłobkowego.

Klaudia Górniak - absolwentka pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej, posiada prawie roczne doświadczenie w placówce żłobka z przedszkolem w Lubartowie, ma za sobą ukończony kurs pierwszej pomocy dzieci, a także liczne praktyki studenckie. Opiekunka grupy w placówce przy ul. Magazynowej 13.

Remigia Dement-Żemła - ukończyła kurs pedagogiczny, niebawem broni licencjat z kulturoznawstwa. Dotychczas zdobywała doświadczenie w opiece indywidualnej nad dziećmi, gdzie odkryła pasję do pracy z nimi. Porozumienie bez przemocy i podejście bliskościowe to najważniejsze kierunki wychowawcze dla Pani Remy, która pełni funkcje opiekunki grupy przedszkolnej w placówce przy ul. Bobrowieckiej 10B.

Martyna Miszkiewicz-Pluta - psycholog dziecięcy praktykujący od 9 lat. Wspiera nas we wszystkich placówkach, a w szczególności w przedszkolu przy ul. Bobrowieckiej 10B. Ponadto prowadzi własny gabinet, wcześniej przez kilka lat współpracowała innej placówce przedszkola. Prywatnie jest mamą przedszkolaka 😉

Klaudia Furcińska - ukończyła licencjat w kierunku pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej, aktualnie kontynuuje studia magisterskie zaoczne. Opiekunka indywidualna z wieloletnim doświadczeniem. Opiekunka grupy maluszków.

Monika Wiatrowska - ukończyła studia magisterskie na kierunku Pedagogicznym. Posiada 6 lat doświadczenia pracy w żłobkach. Chętnie pogłębia wiedzę dotyczącą rozwoju i wychowania maluszków 0-3. Praca z dziećmi sprawia jej dużo radości i satysfakcji. Prywatnie mama 2-letniej Zochy, miłośniczka górskich wędrówek i biwakowania.

Lena Khymz - nasza wspaniała kucharka i doraźna pomoc w razie potrzeby na salach.

Dawid Lawrenc - technik żywienia i usług gastronomicznych, swoje doświadczenie zdobywał w restauracjach z okolic rodzinnego domu na Mazurach. Interesuje się sportem, muzyką i czytaniem książek.

Diana Ribcak - obroniła licencjat z pedagogiki na Uniwersytecie Przykarpackim im. Wasyla Stefanyka, swoje doświadczenie zawodowe zdobyła w przedszkolu i żłobku na warszawskiej Białołęce. Opiekunka w grupie maluszków w placówce przy ul. Bobrowieckiej 1B.