Dominika i Maria poznały się 8 lat temu. Wówczas, Maria podjęła zatrudnienie jako opiekun indywidualny nad roczną córeczką Dominiki, a 2 lata później także nad jej synkiem. W ten sposób połączyła je pasja kreowania świata dzieci, organizowania im wspaniałej i mądrej zabawy, dostarczania wiedzy i sprawowania opieki. Swój zapał przełożyły na stworzenie miejsca idealnego dla maluszków - wymarzonej placówki żłobka. W kolejnych latach Dominika i Maria otworzyły 2 placówki żłobka. W 2020 wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich dotychczasowych klientów, a także pragnąc się rozwijąć - zdecydowały poszerzyć swoją działalność o placówkę przedszkolną.

KADRA

Maria Andrzejkiewicz  – Dyrektorka placówek i współwłaścicielka JUPI, opiekun grup i główny technolog żywienia w naszych placówkach. Absolwentka SGGW w Warszawie wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji. Zawodowy opiekun: 7 lat doświadczenia z dziećmi w wieku 0 – 8 lat. Prywatnie posiada trójkę rodzeństwa. Absolwentka kursu żłobkowego. Posiada certyfikat pierwszej pomocy przedmedycznej dla dzieci i niemowląt.
Dominika Derżecka-Szczepańska – zastępca Dyrektora placówek i współwłaścicielka JUPI, organizator zajęć sportowych w naszej placówce, prowadzi także zajęcia z języka angielskiego. Absolwentka AWF Wrocław i ASP Wrocław, właścicielka szkoły sportów zimowych i wodnych SnowNation, promotorka kultury fizycznej wśród dzieci, pomysłodawca wyjazdów Baby On Board. Prywatnie mama dwójki urwisów: Marinki i Tytuska. W ramach studiów na AWF odbyła kurs pedagogiczny. Posiada certyfikat pierwszej pomocy przedmedycznej dla dzieci i niemowląt, a także certyfikat FCE, uprawniający do nauki języka angielskiego.

Aneta Kacperska - wieloletni pracownik przedszkola Montessori w Warszawie. Prywatnie Mama 10-letniej Leny. Zdobyła certyfikat „porozumienia bez przemocy” (NVC). Prowadzi pierwszą grupę przedszkolną. Jej wielką pasją jest praca z dziećmi, zgłębianie zagadnień związanych z komunikacją międzyludzką, a przede wszystkim wychowywanie w duchu współczesnych trendów. Wiele czerpie z montesoriańskich wzorców. Zawsze pogodna, uśmiechnięta, pełna energii i zaskakujących pomysłów w tworzeniu dziecięcego świata.

Joanna Brzozowska - Nasz nadzór pedagogiczny. Absolwentka APS w Warszawie na wydziale wychowania wczesnoszkolnego i przedszkolnego. Ekspert od zajęć plastycznych dla dzieci! Mama Tomeczka i Józia, niebawem na świat przyjdzie jej trzeci synek. Posiada certyfikat pierwszej pomocy przedmedycznej dla dzieci i niemowląt.

Elżbieta Chruszczyńska - ciocio-babcia od zadań specjalnych, swoją pomocą wspiera nasze jupikowe Ciocie, ciepła i pogodna osoba kochająca dzieci, zawsze chętna do przytulenia każdego JUPIKa, co nasze smyki chętnie wykorzystują 🙂 Wiele lat pracowała w rachunkowości teraz spełnia swoją drugą pasję którą jest opieka nad dziećmi. Współpracuje z nami od czerwca 2019 roku.