Niepubliczne przedszkole o profilu żywieniowo-sportowym oferuje opiekę nad dziećmi w wieku od 2,5 roku życia do ukończenia edukacji przedszkolnej, od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 -18.00

Wysokość wpisowego 900 PLN
Wysokość miesięcznego abonamentu 1690 PLN *
Opłata za wyżywienie 18 PLN ** / 1 dzień
1/2 dnia do 13:00 (opcja dostępna jedynie w pierwszym  miesiącu abonamentowym) 1140 PLN
* gwarantowana cena do końca sierpnia 2021
** wyżywienie przygotowane w naszej kuchni - na miejscu w żłobku, z wyselekcjonowanych składników, zawsze świeże, przygotowywane na bieżąco; niektóre specjalne diety wymagają dopłat - konieczność skonsultowania z Dyrektorem

Nasze grupy liczą 8 dzieci, które prowadzi nauczyciel główny wspomagany asystentem i nauczycielem wspomagającym na stanowisku nadzoru pedagogicznego.

Wpisowe obejmuje

• okres adaptacyjny dziecka,
  • ubezpieczenie NNW,
  • indywidualne wyposażenie dziecka, np. materace, ręczniki, sztućce i naczynia, materiały plastyczne i narzędzia sensoryczne.

Opłata abonamentowa obejmuje doraźną opiekę w duchu zasad Montessori oraz realizację programu wychowawczo-edukacyjnego równolegle w języku polskim i angielskim w zakresie podstawy programowej dla przedszkoli (szczegółowo opisanej w zakładce cele). Dzieci przebywają w placówce od poniedziałku do piątku (7:30-18:00) z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy oraz 24 grudnia i 2 maja, a także łącznie 10 dni w pełnym roku kalendarzowym przeznaczonych na prace organizacyjne, techniczne, remontowe i inne nieprzewidywalne okoliczności.

Zakres opieki i zajęcia objęte opłatą w ramach abonamentu:

• codzienne bloki zajęć prowadzone przez naszych nauczycieli szczegółowo opisane poniżej
  • 2 razy w tygodniu zajęcia z anglistą - po 30 min
  • 1 raz w tygodniu warsztaty nauczycielem jogi dla dzieci - 30 min
  • 1 raz w tygodniu zajęcia umuzykalniające z multiinstrumentalistą
  • 2 razy w miesiącu zajęcia z logopedą
  • nauka samodzielności
  • codzienne wyjścia na spacery i plac zabaw
  • specjalne wydarzenia tematyczne
  • raz w miesiącu wizyta pani pielęgniarki Iwony Księżnopolskiej - prowadzenie karty zdrowia dziecka
  • obserwacja prawidłowego rozwoju dziecka - a w razie potrzeby dodatkowo płatna indywidualna konsultacja z Panią psycholog dziecięcą Moniką Miciak

W ramach codziennych bloków zajęć prowadzonych przez naszych nauczycieli oferujemy:

• zajęcia sensoryczne
  • zajęcia plastyczne
  • zajęcia sportowe - ok 30 min codziennie
  • zajęcia umuzykalniające
  • podstawy języka angielskiego - 15-30 min dziennie
  • poznawanie nowych słów, pojęć i umiejętności
  • zajęcia wspomagające naukę i koncentrację
  • warsztaty żywieniowe - 2 razy w miesiącu

Codzienne bloki zajęć prowadzimy według autorskiego planu przygotowywanego przez naszą kadrę opartego na podstawie programowej Ministerstwa Edukacji Narodowej dla przedszkoli. Na początku każdego miesiąca rodzice otrzymują szczegółowy plan edukacyjny.

Wydarzenia tematyczne:

Są to wydarzenia związane z tematyką planu edukacyjnego danego miesiąca np. poznawanie otoczenia - wizyta na poczcie i w bibliotece, zwiedzanie muzeum, przedstawienie w teatrze, wizyta zaprzyjaźnionej suczki Molly wraz z behawiorystą, Święty Mikołaj w przedszkolu, bal karnawałowy, warsztaty bożonarodzeniowe z rodzicami, wizyta dentysty. Większości wydarzeń towarzyszy profesjonalna obsługa fotograficzna. Opłata abonamentowa obejmuje całość wydarzeń poza biletami do teatru i muzeum.

Opłata za wyżywienie obejmuje:

• śniadanie
  • II śniadanie
  • zupę
  • drugie danie
  • podwieczorek

Istnieje możliwość uwzględnienia indywidualnych diet (dieta wegetariańska lub eliminacyjna z wyłączeniem danego alergenu, np. bezmleczna, bezjajeczna) po konsultacji z Dyrektorem Placówki. Niektóre diety wymagające specjalistycznych produktów bądź zamienników, np. dieta bezglutenowa czy z wykluczeniem laktozy wymagają dopłaty.