Nasze przedszkole mieści się na warszawskim Mokotowie, w jego zielonej części przy ul. Bobrowieckiej 10B, w bliskości Łazienek i Parku Sieleckiego.

W roku szkolnym 2021/22 oferujemy Państwu dwie 8-osobowe grupy 3-latków i 4-latków, a w kolejnym roku będziemy się powiększać o następną grupę 8-osobowe, tym samym zapewniając ciągłość w całej edukacji przedszkolnej Państwa dzieci. Pragniemy, aby nasze kameralne placówki były oazą spokoju. Miejscem bezpiecznej i wesołej zabawy, skupionej wokół rozwoju dziecka. Wychowujemy dzieci w duchu zasad Montessori. Cechuje nas podejście bliskościowe i stosowanie porozumienia bez przemocy.

Profil żywieniowo-sportowy, oznacza że dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższą jakość codziennych posiłków (posiadamy własną kuchnię, nasze dania przygotowujemy na bieżąco pod okiem technologa żywności), a zajęcia dydaktyczne ukierunkowujemy przede wszystkim na rozwój motoryczny. Od najmłodszych lat staramy się kształcić prawidłowe nawyki żywieniowe i prozdrowotne wśród podopiecznych.

Od najmłodszych lat pragniemy zaszczepiać zdrowe nawyki u maluszków, dlatego w JUPI czas zwalnia.

NIEPUBLICZNE ŻŁOBKI JUPI

ul. Magazynowa 13, 02-652 Warszawa
ul. Bobrowiecka 10 B, 00-728 Warszawa
ul. Bobrowiecka 1 B, 00-728 Warszawa - placówka w trakcie realizacji, miejsca dla dzieci będą dostępne od 1 września 2020